Juhatajad

Dimitri SAMARDIN 23.09.1944-24.10.1944

August VIIRA- 24.10.1944-01.01.1945

Madis KÜÜTS kt.- 01.01.1045-20.01.1945

Jaan MATSALU 20.01.1945-29.01.1945

Ennok KUKK 29.01.1945-01.05.1950

Karl MIHKELSON 01.05.1950-16.10.1950

Jaan KUUSK 16.10.1950-12.10.1953

Elsa TUKSAM 12.10.1953-16.03.1955

Vassili LEERIMAA 22.04.1955-01.03.1958

Jakob PALUSÄLG 01.03.1958-15.12.1958

Albert JANIS 19.01.1959-01.10.1974

Maret MERELT 01.10.1974- 18.01.1992

Mare-Reet LEVANT 10.02.1992-16.09.1994

Priit PÄRNA-12.09.1994-01.05.2002

Merle MIN (HELBE)- 01.07.2002-01.12.2010

Riido VILLUP- 21.02.2011