Hooldekodu saab uue juhi

8. veebruar, 2022

Tammiste hooldekodule uue juhataja leidmise konkursil osales üheksa inimest, kellest Pärnu linnavalitsuse komisjon valis välja Liina Männiaru, kes alustab uues ametis märtsist.

Männiaru töötas varem aktsiaseltsi Hoolekandeteenused Lääne-Eesti meeskonnajuhina. Enne seda on ta juhtinud samale ettevõttele kuuluvat Tori ja Vändra Kodu.

Komisjon pidas Tartu ülikooli Pärnu kolledži sotsiaaltöö erialal õppinud Männiaru tugevusteks erialast haridust, pikaajalist töökogemust sotsiaalvaldkonnas ning selget visiooni Tammiste hooldekodu arengust ja juhtimisest.

“Kuna olen viimased 11 aasta töötanud erihoolekandes, tundus üldhooldus põneva proovikivina. Kuna aktsiaselts Hoolekandeteenused, kus ma siiani olen töötanud, on olnud väga innovaatiline ettevõte, tekkis tahtmine üldhoolduseski midagi samalaadset ära teha: rakendada uusi tehnoloogilisi lahendusi. Soovin, et inimesed saaksid kvaliteetset teenust,” tutvustas Tammiste hooldekodu juhataks valitud Männiaru oma visiooni.

“Kindlasti on see suur väljakutse, sest tegu on suure asutusega, kus on palju teenusel olevaid inimesi ja töötajaid,” lisas Männiaru. “Kindlasti saab väga põnev olema.”

Seni oli Pärnu linnale kuuluva Tammiste hoolde kodu juhiks Riido Villup, kellest sai pärast sügisesi valimisi Pärnu linnavalitsuses sotsiaalvaldkonna abilinnapea.

Pärnu Postimees, 08.02.2022

https://parnu.postimees.ee/7449054/tammiste-hooldekodu-saab-uue-juhi